Léčení Jizev

Co dělají jizvy s mým tělem?

Jizvy, které vznikají po chirurgických zákrocích nebo úrazech, jsou spojeny nejen s estetickou krásou. Kromě toho, že jizvu považuje většina lidí nehezkou navenek, zevnitř vytváří doslova energetický uzel.

Tkáň je v několika vrstvách nepřirozeně postahovaná, což ovlivňuje okolní svalstvo či orgány v těle a může docházet časem k různým chorobám, problémům páteře atd. Proto je dobré se jizvám věnovat, masírovat si je sám/sama nebo poprosit partnera či partnerku.

Jizva bývá často na dotek necitlivá nebo přecitlivělá, jakýkoli dotek je jí velmi nepříjemný. V prvním případě necitlivosti byl přerušen tok energie a dosud nebyl obnoven, v druhém případě přecitlivělosti je nějaký nerv přirostlý k jizvě. Obě situace jsou řešitelné i po několika letech.

V místě jizvy jsou často uloženy traumatické zážitky ze zákroku nebo následných dní spojených se zraněním. Tyto emoční traumata je dobré z těla dostat ven, protože mnoho emočního stresu uloženého v těle nám způsobuje různé fyzické a psychické zdravotní problémy.

Léčení jizev rozproudí energii v těle, výrazně zlepší váš dosavadní psychický i fyzický stav.

Co přináší léčení jizev?

Léčivý dotek uvolňuje emoční bloky, tonus ve svalech i tonus v mysli.

Co přináší léčení jizev?

  • ztratí se případný vizuální odpor k jizvě
  • při vlastním doteku přináší  příjemné pocity uvolnění, relaxace či potěšení
  • přijetí této části těla za součást vaší osoby
  • dochází k hojivému procesu v místě jizvy. Jizva je pružnější, nervy, které byly zachyceny, jsou povoleny, tělo je uvolněnější
  • uvolní se traumatické zážitky z těla pryč

Průběh setkání:

Člověk, kterému je prováděna terapie, je vyzván k aktivní spolupráci tzn. neustále sleduje své pocity v těle a komunikuje je s terapeutem. Celá terapie probíhá v atmosféře bezpečí a důvěry a pouze na základě neustálé komunikace se posouvá dále k úspěšnému konci.

Léčení jizev je velmi vhodné pro ženy po císařském řezu, s nástřihem, pro lidi s operovaným slepým střevem, po chirurgickém zákroku, po úrazu atp. Sezení může trvat 1 až 2 hodiny, celá terapie obsahuje jedno až tři sezení. Žena či muž odcházejí s instrukcemi, jak se dále starat o toto místo doma.

Hledáte dárkový poukaz na masáže ve Valašském Meziříčí?

 

Cena a délka Léčení jizev

Léčení Jizev
Dělka 120 minut zahrnuje konzultaci, masáž i techniku
2000 Kč

Přihlašovací formulář


Ozveme se Vám nějdříve jak to půjde.

Telefon: +420 725 797 872

Email: info@zivot-nazivo.cz