Tým Života Naživo

Dušan Jirásek

Mužské kruhy, masérské kurzy, spontanní tanec, masáže, terapie pohybového aparátu

Prošel jsem 23 let dlouhou cestou maséra, terapeuta, provozovatele 3 masérských studií a učitele masáží. Přepracoval jsem se, úspěšně vyhořel, načež všechno prodal a absolvoval rok a půl dlouhou cestu po Bali a Indii.

Kromě odpočinku a prozkoumávání Bali a dalších indonéských ostrovů, jsem se zúčastnil mnoha workshopů osobního rozvoje, pracoval sám na sobě, seznamoval se s různými způsoby a technikami práce na sobě a inspirativními učiteli z celého světa.

Zaměřoval jsem se převážně na taneční a pohybové workshopy a techniky na zvědomování a integraci všech částí svého těla a následně z toho plynoucí autentické sebevyjádření.

V červnu 2019 jsem se vrátil zpět a zprostředkovávám to, co mě osobně nejvíce posouvalo - sebezkušenostní taneční workshopy a mužské kruhy.

Jana Abatis Pangracová

Ženské kruhy, masérské kurzy, retreaty pro páry, terapie, bodywork

Som žena, ktorá kráča cestou lásky a vedomia. Každým dňom rúcam míty a dogmy v partnerstvách, ktoré hovoria, že tu už nie je možné ísť dalej.

Pracujem s ľuďmi na ich osobnom rozvoji, vediem ženské kruhy, som couch, terapeutka, masérka, mám za sebou niekoľko výcvikov spojených s rôznymi druhmi masáží a terapií od významných osobností tohto sveta.

No v prvom rade som žena. ŽENA, ktorá veľmi rada vracia nielen ženy do žitia svojho vlastného potenciálu a rozhodovania sa zo seba.  Učím ľudí skrze ich vnútorný hlboký zážitok žiť cností bezpodmienečnej lásky ako je odpustenie, sebaláska, sebahodnota, humor, úcta, pokora, dôvera, úprimnosť, porozumenie, prijatie, súcit… vždy na novej, hlbšej úrovni.

Moja práca je zameraná hlavne na prácu s telom - bodywork. Ľudia sa učia jednoducho pracovať so svojími pocitmi a myšlienkami tak, aby nezostávali zaseknuté v tele. Na sedeniach a workshopoch sprevádzam ľudí hlbokým porozumeniím ich starých duševných zranení, tráum, sexuality atď., aby ďalej, v tomto živote, mohli kráčať šťastnou cestou v hojnosti.

 

www.abatis.sk

 

 

Semináře v Život Naživo:

 

Cyklus Síla lásky v patnerství

 

Masérsky kurz Hara Masáž

 

PharmDr. Vendula Martinková

Kurzy reflexní terapie

Jmenuji se Vendula Martinková. Od malička mě fascinuje lidské tělo a vše, co se děje uvnitř něj. Jak se o něj máme starat, aby bylo zdravé a také jak mu pomoci, když onemocní.

Zřejmě proto jsem vystudovala farmacii a několik let jsem pracovala v lékárně. Když jsem se stala maminkou, tak jsem chtěla zdraví řešit co nejšetrněji, a proto jsem se začala zabývat různými alternativními postupy. Tehdy mi to hezky do sebe zapadlo a pochopila jsem, že lze kombinovat vědecký přístup západní medicíny a filozofii a principy medicíny tradiční. 

Šestým rokem se výhradně věnuji celostnímu přístupu ke zdraví a specializuji se na podporu regenerace a harmonizace těla. Pomáhám všem, kteří nečekají, že něco vyřeším za ně, podporuji je a učím je využívat léčivé možnosti vlastního těla.

Mojí prací jsou konzultace v oblasti zdraví a životního stylu, reflexologie, pomoc bylinkami a metoda Kontrolovaná vnitřní očista Joalis.

Pořádám a lektoruji kurzy reflexní terapie a také jsem založila FB skupinu Cítím se skvěle ve svém těle, kde se dělím o své zkušenosti z celostní medicíny.

 
Petr Vlček

Terapeut osobního rozvoje, lektor seminářů Reflexní terapie, Transformace vědomí, Systemických a rodinných konstelací,
Vědomé komunikace

Když se mě ptali v první třídě základní školy "kým chci být až budu velký ?", má odpověď zněla: "Člověkem, ...šťastným člověkem."
Řekli mi: "Nepochopil jsi, na co se tě ptáme." Odpověděl jsem: "Vy jste nepochopili, na co se mně ptáte..."

Když mi bylo 10 let, šel jsem po ulici, náhle jsem se zastavil a slyšel sám sebe jak nahlas říkám: "Mě nedostanou. Nikdy... "

Když mi bylo 40, byl jsem téměř bezdomovec, měl jsem dluhy, přišel jsem o rodinu, děti, o ruku, prodělal jsem rakovinu...

A tak jsem se začal věnovat Reflexní terapii, založil v Ostravě Centrum harmonie, studoval na Oneness university v Indii, navštívil Nepál, Thajsko, zúčastnil se šamanských rituálů v Brazílii, a tam... potkal jsem konečně sám Sebe...

A pak, ...postavil jsem se svou ženou dům ze dřeva, hlíny a slámy, tedy z kostí těla a vlasů Země. A ta Země udělala ze mě a z nás hosty země a dala nám dar z nejcennějších: Domov

A teď, když je mi 56 let a mám odpovědět kdo jsem, odpovídám: "Člověkem,... šťastným člověkem."

Ale možná jsem jen nepochopil otázku...

Semináře v Život Naživo:

 

Rodinné konstelace pohyby duše

Ivana Veličková

 Flow jóga, Jin jóga

Jóga na zdravých principech

Vždy jsem žila pohybem a sportem v různých podobách. Dříve jsem byla zaměřena na výkon a to jak v profesním životě tak i ve volnočasových aktivitách. Během své cvičitelské praxe jsem se věnovala aerobním formám cvičení.  Moje první seznámení s jógou proběhlo zhruba před 17 lety prostřednictvím dynamických lekcí power jógy. Lekce hatha jógy mi tehdy připadaly příliš pomalé.

Jóga si mě naplno našla před 8 lety, v období, kdy moje tělo volalo o pomoc a žádalo si o více klidu.  Začala jsem pravidelně navštěvovat lekce různých stylů jógy, jezdit na pobyty a dovolené zaměřené na jógu.  Můj život dostal rozměr, který jsem do té doby neznala, zjemnil se a zpomalil.  Více jsem se zajímala také o lidské tělo, jeho poznání a fungování.  To mě přivedlo do kurzu instruktora zdravotní tělesné výchovy a absolvování maserského kurzu.

Díky svým učitelům a průvodcům jsem jógu poznávala v celé její hloubce, širších souvislostech a ne jen jako fyzické cvičení. Touha po hlubších znalostech, fungování a propojení jógy, mě přivedla do Školy jógy a zdravého pohybu Lenky Oravcové.

Jóga mě učí žít v přítomném okamžiku, poznávám, že vše souvisí se vším, že vše se vzájemně propojuje. Jsem vděčná, že se jóga stala součástí mé cesty a těším se na všechny, které na ní potkám.