Individuální terapie

Individuální terapie

Při své terapeutické praxi se zaměřuji především na to, jak lidem účinně a dlouhodobě pomoci od bolestí v pohybovém aparátu. V masážích se zaměřuji na hluboce relaxační masáže, které nejsou pouze o promasírování svalů, ale o celkové a hluboké relaxaci, vypnutí a načerpání nové energie do dalšího života. Baví mě také předávání svých znalostí a dovedností, a tak již několik let učím maséry v masérských školách po České republice a i v našem centru Život Naživo.

Podrobněji můj masérský příběh naleznete na: www.dusanjirasek.cz/kdo-je-pruvodce-masera

 

Po roce chození po doktorech jsem byl už v koncích se silami. Potřeboval jsem, aby se mi konečně ulevilo od bolesti. Zkusil jsem tedy Dornovu metodu. Pan Jirásek si pozorně vyslechl mé potíže a postupně začal s napravováním chyb, které se za dlouhou dobu nahromadily. Jsem 15 let po vážném úrazu kyčle a stehenní kosti. Měl jsem ji zlámanou tříštivě rotačně na 40 kousků. Po měsíci a půl návštěv u pana Jiráska bolesti odezněly. Věřte, jsem za to moc vděčný a děkuji. 😊 Doporučuji ho všem, koho trápí bolesti páteře, pohybového aparátu atd.
Jaroslav Kopecký
Domnívala jsem se, že půjde o běžnou masáž s menším poradenstvím. Po první terapii jsem byla tak překvapená, že jsem doma všem dokola popisovala, jak se mě pan Jirásek téměř nedotkl, a přesto se mi ulevilo. Okamžitě se mi ulevilo od několikaměsíční bolesti. Překvapilo mě, jak málo někdy stačí, jak jednoduché cviky pomůžou a taky vždy pozitivně a příjemně naladěný pan Jirásek. Doporučuji vyzkoušet všem co mají problém s páteří, nebo např. s migrénami.
Marie Pataková
Je to už nějaký čas, když jsem byla na terapii u Dušana. Tenkrát jsem ho neznala, hledala jsem pomoc, kde se dalo. Měla jsem problémy s páteří a v našem zdravotnictví mi bohužel ještě přihoršili. Měla jsem velké bolesti a točila se mi hlava i v leže. Po několika terapiích jsem byla fit.....následně jsem měla úraz, opět poradil, pomohl, můžu říct, že už jsem poznala hodně masérů a Dušan patří mezi ty nejlepší. Má k lidem skvělý přístup a naprosto pozná, jaký problém člověk skutečně má a ví, jak mu pomoct. Pomůže a poradí, je to člověk, kterému opravdu důvěřuji.
Šárka Urbanová
Od masáží jsem očekávala relax, péči a obnovení sil. Dušanovy masáže zcela splnily mé očekávání. Při kterékoliv masáži si vždycky odpočinu více než jakýmkoliv jiným způsobem, na chvíli vypnu, načerpám síly, obnovím energii, a navíc několik dalších dní přijde úleva od bolestí páteře, která mne trápí celý život. Přístup pana Jiráska - je pozorný a milý, vždy vstřícný, ochotný, a zároveň z něj sálá radost a klid. Doporučila bych ho každému, kdo hledá a nenachází úlevu u klasické medicíny, a nechce rezignovat. Každému, kdo hledá způsob, jak se vyrovnat s potížemi, které nám přináší způsob života, věk i vrozené dispozice. A taky těm, kdo se potřebují v hektickém způsobu života zastavit a obnovit své síly.
Denisa Halašová
Šla jsem na doporučení, proto jsem se těšila, že mi konečně někdo pomůže a nebude jen "masírovat" svaly Terapie byla velmi příjemná, povzbuzující, informativní, dělaná přesně tak, jak to vyhovuje mé osobě Byla zaměřená na ty části těla, které se nachází v "nerovnováze", bolí, trápí..., s možností pomoci si někdy i sám sobě doma, např. vhodným způsobem sezení, držení těla, masážním krémem, který jde do hloubky až k buňkám, uvědomění si, že i myšlenka vám ublíží či pomůže. Dušana Jiráska bych doporučila všem! Protože přesně ví, komu čím a jak pomoci.
Bohdana Petrášová
Chtěla jsem si pomocí masáže pomoct od bolesti zad. Masáž byla uvolňující, hluboce relaxační, příjemná a hlavně účinná. Odcházela jsem s pocitem, že vážím o 15 kilo méně s uvolněnou bederní páteří, která mne zlobila. Zaujala mě osobnost a klidný odborný projev Dušana. Jeho masáže bych doporučila určitě všem, které bolí záda nebo chtějí pro své zdraví udělat více než sedět u PC a pít kafe 😊
Daniela Němčáková